603627063
ul. H.Kołłątaja 11/61, 45-064 Opole
opole@libra.nieruchomosci.pl
agent-movie-cover

Jesteśmy na rynku nieruchomości dla ciebie

Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami nie tylko dokonasz transakcji, ale także dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Dla sprzedających

Dla sprzedających

Sprzedając mieszkanie warto być ostrożnym tak samo, jak przy jego zakupie. W najgorszym wypadku może bowiem dojść do sytuacji, w której nie otrzymamy należnej zapłaty, a mieszkanie stanie się własnością innej osoby. Zobacz, co zrobić, by zabezpieczyć swoje interesy.

Dla kupujących

Dla kupujących

Formalności, trudne decyzje, olbrzymie wydatki, ale też… satysfakcja – tak wygląda droga do swojego mieszkania. Przed decyzją, warto więc wiedzieć jak najwięcej o tym, co nas czeka.

Dla inwestorów

Dla inwestorów

Jak zarobić? Gdzie ulokować kapitał? Te i podobne pytania niejednemu inwestorowi przysporzyły nieprzespanych nocy. Wielu inwestorów decyduje się na inwestycje w nieruchomości. Dlaczego? Już sam zakup nieruchomości jest inwestycją, na której ciężko jest stracić. Ceny nieruchomości sukcesywnie rosną, a zarobić można nie tylko na zmianie wartości. Jeśli nie korzystamy z nieruchomości w celu zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych lub prowadzenia działalności gospodarczej, warto jest znaleźć sposób aby zarobiła na nasz przychód pasywny.urna.